"Steve Mouzakis"
HD Scare Campaign (2016) 2016 5.8
Scare Campaign (2016)
Scare Campaign (2016)

Scare Campaign (2016)

Horror  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Scare Campaign (2016)
HD
IMDb: 5.8
80 min

Shfaqja popullore ‘’Fushata e Frikshme’’ ka 5 vite që argëton publikun me kamera të fshehta, të frikshme dhe argëtuese. Por epoka e re e internetit e sfidon këtë popullaritet dhe…

Country:
Genre: Horror