"Steve Nicolson"
The Take
TMDb: 7.8
60 min

Freddie Jackson lirohet nga burgu në 1984 pasi kishte vuajtur një dënim prej katër vitesh për grabitje me armë. Gruaja e tij Jackie, e cila po e priste jashtë me…

Status: Ended
HD Johnny English (2003) 2003 6.2
Johnny English (2003)
Johnny English (2003)

Johnny English (2003)

Aksion Aventurë Komedi  2003 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Johnny English (2003)
HD
IMDb: 6.2
87 min

Pas një sulmi të papritur në MI5, Xhoni English, spiuni më i bindur dhe jo i sinqertë i Britanisë, bëhet spiun i vetëm i Britanisë.

Country: , ,