"Steve Reeves"
HD Generation Iron 3 (2018) 2018 6.2
Generation Iron 3 (2018)
Generation Iron 3 (2018)

Generation Iron 3 (2018)

Documentary  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Generation Iron 3 (2018)
HD
IMDb: 6.2
95 min

Duke udhëtuar nëpër botë përfshirë Indinë, Brazilin, Kanadanë, Europën, Afrikën dhe SHBA, Gjenerata e Hekurit 3 do të intervistoj dhe do të ndjek bodybuilderët, trajnerët, ekspertët dhe fansat për të…

Country: