"Steve Zahn"
HD Uncle Frank (2020) 2020 7.2
Uncle Frank (2020)
Uncle Frank (2020)

Uncle Frank (2020)

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Uncle Frank (2020)
HD
IMDb: 7.2
95 min

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD National Security (2003) 2003 5.6
National Security (2003)
National Security (2003)

National Security (2003)

Aksion Komedi Krim Thriller  2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
National Security (2003)
HD
IMDb: 5.6
88 min

Ërl dhe Henk nuk arrijnë të bëhen policë dhe fillojnë punë si roje sigurie. Dy rojet e hallakatur do të bashkëpunojnë për të rrëzuar një rreth trafikimi.

Country:
Sahara (2005)
HD
IMDb: 6.0
124 min

Eksploruesi Dërk Pit ndërmerr aventurën e jetës së tij në kërkimin e anijes së humbur të luftës civile e njohur si ” anija e vdekjes” në shkretëtirën e Afrikës Perëndimore…

Country: , , ,
HD Knights of Badassdom (2013) 2013 5.6
Knights of Badassdom (2013)
Knights of Badassdom (2013)

Knights of Badassdom (2013)

Aksion Aventurë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Knights of Badassdom (2013)
HD
IMDb: 5.6
86 min

Disa lojtarë që luajnë me role në një veprimtari aksioni thërrasin gabimisht një demon nga Ferri dhe u duhet të përballen me pasojat.

Country:
HD Dallas Buyers Club (2013) 2013 8.0
Dallas Buyers Club (2013)
Dallas Buyers Club (2013)

Dallas Buyers Club (2013)

Dramë Histori  2013 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Dallas Buyers Club (2013)
HD
IMDb: 8.0
117 min

Lajmi i diagnostifikimit me SIDA e hodhi Ron Udruf në një vorbull emocionesh. Ai fillon të gjejë mënyra për të mjekuar veten pasi mjekimet në spitale duken të dyshimta. Nisja…

Country:
Genre: Dramë, Histori
HD Lean on Pete (2017) 2017 7.2
Lean on Pete (2017)
Lean on Pete (2017)

Lean on Pete (2017)

Aventurë Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Lean on Pete (2017)
HD
IMDb: 7.2
121 min

Një adoleshent fillon të punojë gjatë verës për një stërvitës kuajsh dhe miqësohet me një kalë të drobitur.

Country:
HD War for the Planet of the Apes (2017) 2017 7.4
War for the Planet of the Apes (2017)
War for the Planet of the Apes (2017)

War for the Planet of the Apes (2017)

Dramë Luftë Sci-fi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
War for the Planet of the Apes (2017)
HD
IMDb: 7.4
140 min

Pasi majmunët pësojnë humbje të shumta, Çezari vazhdon rrugëtimin e tij për t’u hakmarrë.

HD A Perfect Getaway (2009) 2009 6.5
A Perfect Getaway (2009)
A Perfect Getaway (2009)

A Perfect Getaway (2009)

Aventurë Mister Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
A Perfect Getaway (2009)
HD
IMDb: 6.5
98 min

Për muajin e mjaltit, një çift i porsamartuar shkojnë në ishujt tropikal të Hawaii-it. Ndërsa udhëtonin nëpër fshatrat parajsore, çifti u takua me Kajlin dhe Klion, dy autostopët e pakënaqur…

Country:
Bandidas (2006)
HD
IMDb: 5.7
93 min

Në Meksikën e lasht dy femra mundohen të ndryshojnë gjërat duke ndaluar një plaçkitje në bank dhe duke rezultuar të mbrojnë vendin e vetë.

Country: , ,
HD Diary of a Wimpy Kid (2010) 2010 6.2
Diary of a Wimpy Kid (2010)
Diary of a Wimpy Kid (2010)

Diary of a Wimpy Kid (2010)

Familjar Komedi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Diary of a Wimpy Kid (2010)
HD
IMDb: 6.2
120 min

Pasi përfundon shkolla Greg është gati për ditët e verës, por i gjithë plani e tij shkon keq. Si do shkojnë ditët e verës për Gregun?

Country: ,