"Steven Bauer"
HD Scarface (1983) 1983 8.3
Scarface (1983)
Scarface (1983)

Scarface (1983)

Dramë Krim  1983 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Scarface (1983)
HD
IMDb: 8.3
170 min

Në vitet 1980 në Miami një emigrant mga Kuba merr përsipër një kartel të drogës duke rënë pre e lakmisë.

Country:
Genre: Dramë, Krim
Andover (2017)
HD
IMDb: 5.9
91 min

Adami, një profesor gjenetike është marrëzisht i dashuruar me gruan e tij. Pas vdekjes së saj, ai e klonon atë. Por a mjafton vetëm ADN-ja për të krijuar gruan e…

Country:
HD Werewolf: The Beast Among Us (2012) 2012 5.1
Werewolf: The Beast Among Us (2012)
Werewolf: The Beast Among Us (2012)

Werewolf: The Beast Among Us (2012)

Dramë Horror Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Werewolf: The Beast Among Us (2012)
HD
IMDb: 5.1
93 min

Një krijesë e madhe terrorizon një fshat evropian të shekullit të 19-të, ndërsa një djalosh përpiqet të mbrojë të afërmit e tij, gjatë studimeve me mjekun lokal, Danieli bëhet dëshmitar…

Country:
HD Avenge the Crows (2017) 2017 5.1
Avenge the Crows (2017)
Avenge the Crows (2017)

Avenge the Crows (2017)

Dramë Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Avenge the Crows (2017)
HD
IMDb: 5.1
96 min

Loka është një pjesëtare e një ish grupi gangsterësh, dikur të fuqishëm, por të shfarosur nga një bandë tjetër. Në rrugët e LA ajo përballet me peripeci e kërkon hakmarrje.

Country:
HD From Mexico With Love (2009) 2009 5.1
From Mexico With Love (2009)
From Mexico With Love (2009)

From Mexico With Love (2009)

Aksion Aventurë Dramë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
From Mexico With Love (2009)
HD
IMDb: 5.1
96 min

Një trainer që tashmë e ka humbur shkëlqimin e tij merr përsipër të stërvisë një boksier të ri kokëfortë dhe vetë-shkatërrues.

Country: