"Steven Berkoff"
Legionnaire (1998)
HD
IMDb: 5.5
99 min

Alain-i është një boksier në 1925-ën në Marsejë, Francë. Kur ai nuk humb me qëllim një ndeshje te trukuar, atij i duhet të largohet pasi rrezikon jetën. Ai bashkohet me…

Country:
HD Red Devil (2019) 2019 6.2
Red Devil (2019)
Red Devil (2019)

Red Devil (2019)

Dramë Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Red Devil (2019)
HD
IMDb: 6.2
93 min

Një rrëfim që ndërthur seksin, drogën, gëzimin dhe mjerimin.

Country:
HD The Girl with the Dragon Tattoo (2011) 2011 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
The Girl with the Dragon Tattoo (2011)

The Girl with the Dragon Tattoo (2011)

Dramë Krim Mister Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
HD
IMDb: 7.8
158 min

Gazetari Mikael Blomkvist ndihmohet në kërkimin e tij për një grua të zhdukur 40 vjetmë parë nga Lisbeth Salander, një haker e re në moshë…

Country: , ,
HD Rise of the Footsoldier Part II (2015) 2015 5.3
Rise of the Footsoldier Part II (2015)
Rise of the Footsoldier Part II (2015)

Rise of the Footsoldier Part II (2015)

Krim  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Rise of the Footsoldier Part II (2015)
HD
IMDb: 5.3
111 min

Filmi përshkruan jetën e ikonës së botës së krimit, Karlton Liç dhe zgjedhjet që duhet të bëjë për të mbrojtur familjen e tij nga realiteti i pamëshirshëm.

Country:
Genre: Krim
HD Rambo: First Blood Part II (1985) 1985 6.5
Rambo: First Blood Part II (1985)
Rambo: First Blood Part II (1985)

Rambo: First Blood Part II (1985)

Aksion Aventurë Luftë Thriller  1985 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Rambo: First Blood Part II (1985)
HD
IMDb: 6.5
96 min

Xhon Rambo lirohet nga burgu nga qeveria për një mision top-sekret në vendin e fundit në Tokë ku ai do të donte që të kthehet në xhunglat e Vietnamit.

Country: ,
HD London Heist (2017) 2017 5.1
London Heist (2017)
London Heist (2017)

London Heist (2017)

Aksion Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
London Heist (2017)
HD
IMDb: 5.1
95 min

Hajduti dhe krimineli, Xhek Krigën, vendosë që të zbulojë vrasësin e babait të tij e personin që i ka vjedhur paratë e bankës së vjedhur, edhe pse kjo do të…

Country:
HD Manhattan Night (2016) 2016 6.2
Manhattan Night (2016)
Manhattan Night (2016)

Manhattan Night (2016)

Dramë Mister Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Manhattan Night (2016)
HD
IMDb: 6.2
113 min

Kur një e huaj joshëse i kërkon gazetarit, Porter Ren të hetojë vrasjen e mistershme të burrit të saj regjisor, ai u përfshi në një çështje të shpifur shantazhimi- gjë…

Country:
HD We Still Kill the Old Way (2014) 2014 6.0
We Still Kill the Old Way (2014)
We Still Kill the Old Way (2014)

We Still Kill the Old Way (2014)

Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
We Still Kill the Old Way (2014)
HD
IMDb: 6.0
94 min

Pasi ish gansteri i Londrës Çarli Arçër vritet nga një bandë rrugësh, vëllai i tij Riçi kthehet nga Spanja për të hetuar dhe…

Country:
Genre: Krim
The Tourist (2010)
HD
IMDb: 6.0
103 min

Frank një turist i zakonshëm qe shkon ne Itali ne pushime për te shëruar një zemër e ti të thyer, pa pritmas takohet me Elisen një grua e jashtëzakonshme qe…

Country: , , ,