"Steven Boyd"
HD Bull (2019) 2019 8.2
Bull (2019)
Bull (2019)

Bull (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Bull (2019)
HD
IMDb: 8.2
105 min

Në një provincë pothuajse të harruar të Hjustonit verior, një adoleshente kokëfortë përplaset me fqinjin e saj po aq kokëfortë dhe të pafalshëm, një luftëtar demash në moshë, që ditët…

Country:
Genre: Dramë