"Steven Galarce"
HD Blunt Force Trauma (2015) 2015 4.6
Blunt Force Trauma (2015)
Blunt Force Trauma (2015)

Blunt Force Trauma (2015)

Aksion  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Blunt Force Trauma (2015)
HD
IMDb: 4.6
97 min

Kjo është historia e Xhonit dhe Koltit, dy pistolerë në një udhëtim sa paralel aq edhe të ndryshëm në kulturën e duelit të paligjshëm.

Country:
Genre: Aksion