"Steven Pasquale"
HD Aliens vs Predator: Requiem (2007) 2007 4.7
Aliens vs Predator: Requiem (2007)
Aliens vs Predator: Requiem (2007)

Aliens vs Predator: Requiem (2007)

Aksion Fantazi Horror Sci-fi Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Aliens vs Predator: Requiem (2007)
HD
IMDb: 4.7
94 min

Gjerat nuk duken ashtu siç janë për banoret e Koloradës, ku në mesin e tyre gjinden dy përbindësh vdekjeprurës dhe shansi për të mbijetuar është shumë i vogël…

Country: ,