"Steven Seagal"
HD Beyond the Law (2019) 2019 4.4
Beyond the Law (2019)
Beyond the Law (2019)

Beyond the Law (2019)

Aksion  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Beyond the Law (2019)
HD
IMDb: 4.4
89 min

Një kriminel i kthyer në biznesmen dhe një polic i korruptuar duhet të perballen me një ish polic, i cili do të gjejë vrasësin e djalit të tij

Country:
Genre: Aksion
HD Code of Honor (2016) 2016 4.2
Code of Honor (2016)
Code of Honor (2016)

Code of Honor (2016)

Aksion Krim Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
Code of Honor (2016)
HD
IMDb: 4.2
106 min

Një ish ushtarak pasi i ka vdekur gruaja dhe djali gjatë shkëmbimit të zjarrit mes dy bandave kthehet të pastroj rrugët nga mafia. Në të njëjtën kohë nisma e tij…

Country:
HD Gutshot Straight (2014) 2014 3.7
Gutshot Straight (2014)
Gutshot Straight (2014)

Gutshot Straight (2014)

Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Gutshot Straight (2014)
HD
IMDb: 3.7
85 min

Gutshot Straight : Një kumarxhi përfshihet në një lojë parash dhe fuqie për t’u pasuruar sa më shpejtë, por herët e kupton se ai është pjesë e një kurthi që…

Country:
Genre: Thriller
HD Sniper: Special Ops (2016) 2016 3.2
Sniper: Special Ops (2016)
Sniper: Special Ops (2016)

Sniper: Special Ops (2016)

Aksion Luftë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.2
Sniper: Special Ops (2016)
HD
IMDb: 3.2
84 min

Një grup forcash speciale ushtarake, drejtuar nga rreshteri Vik Mosbi me një snajper ekspert, rreshterin Xheik Shandler, gjatë një misioni special dërgohen në një fshat të largët të Afganit për…

Country:
Genre: Aksion, Luftë
HD The Keeper (2009 2009 5.1
The Keeper (2009
The Keeper (2009

The Keeper (2009

Aksion Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Keeper (2009
HD
IMDb: 5.1
94 min

Një polic nga Los Anxheles shpëton paq nga partneri i tij, i cili kërkon ta vrasë. Ai merr një pushim mjekësor dhe ia mbath për San Antonio të Teksasit.

Country:
HD China Salesman (2017) 2017 3.0
China Salesman (2017)
China Salesman (2017)

China Salesman (2017)

Aksion Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.0
China Salesman (2017)
HD
IMDb: 3.0
110 min

Një inxhinier i ri nga Kina shkon në Afrikë për të ndihmuar kompaninë e tij të fitojë një konkurrim. Por ai përfshihet në luftë dhe roli i tij do jetë…

Country:
Machete (2010)
HD
IMDb: 6.6
105 min

Pasi i ngrihet kurth dhe tradhtohet nga njeriu që e punësoi për të vrarë një senator Teksan, një ish federal hakmerret brutalisht kundër tij…

Country:
HD Force of Execution (2013) 2013 4.4
Force of Execution (2013)
Force of Execution (2013)

Force of Execution (2013)

Aksion Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Force of Execution (2013)
HD
IMDb: 4.4
99 min

Z. Aleksandër dëshiron të tërhiqet nga jeta e krimit me të cilën kishte ndërtuar perandorinë e tij, por një lojtar i ri hyn në skenë i cili kërkon të marrë…

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD The Perfect Weapon (2016) 2016 3.1
The Perfect Weapon (2016)
The Perfect Weapon (2016)

The Perfect Weapon (2016)

Aksion Sci-fi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.1
The Perfect Weapon (2016)
HD
IMDb: 3.1
88 min

Në një të ardhme jo shumë të largët, shoqëria kontrollohet nga Shteti i fuqishëm dhe diktatori i njohur si Drejtori. Kondor punon si një vrasës me pagesë për Shtetin, por…

Country: , ,
Genre: Aksion, Sci-fi
HD End of a Gun (2016) 2016 3.7
End of a Gun (2016)
End of a Gun (2016)

End of a Gun (2016)

Aksion Krim Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
End of a Gun (2016)
HD
IMDb: 3.7
87 min

Një roje sigurie i një qendre tregtare dhe ish agjent federal, ndeshet me një njeri të një trafikanti të rëndësishëm droge, pasi shpëton një grua nga rreziku.

Country:
HD Cartels (2017) 2017 3.8
Cartels (2017)
Cartels (2017)

Cartels (2017)

Aksion Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Cartels (2017)
HD
IMDb: 3.8
95 min

Një skuadër elitë e agjentëve të DEA-s u caktohet që të mbrojnë një nga lordët më të rrezikshëm të drogës, Xhozef “El Tiburon” Salazar. Detyrohen që ta fshehin pasi të…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim
HD The Asian Connection (2016) 2016 3.3
The Asian Connection (2016)
The Asian Connection (2016)

The Asian Connection (2016)

Aksion Krim  2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
The Asian Connection (2016)
HD
IMDb: 3.3
90 min

Dy emigrantë amerikanë, Xhek dhe Sem, padashur vjedhin paratë e një padroni droge kur vjedhin një seri bankash në Azinë Juglindore dhe bëhen objektivi i hakmarrjes së bandës. Kur Sem…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim
Absolution (2015)
HD
IMDb: 4.5
96 min

Kur një vrasës me pagesë (Steven Seagal) takon një vajzë në arrati nga shefi mafioz (Vinnie Jones) me lidhje të fuqishme politike, ai duhet të marri vendimin nëse duhet të…

Country: , ,
HD A Good Man (2004) 2014 4.6
A Good Man (2004)
A Good Man (2004)

A Good Man (2004)

Aksion  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
A Good Man (2004)
HD
IMDb: 4.6
100 min

Pas karrierës se ti që përfundoj një aksion për parandalim e kontrabandës, Aleksandër (Seagal) përpiqet të bëj një jetë të qetë, por diçka ndodhe me komshiun e saj ku duhet…

Country:
Genre: Aksion