"Steven Sean Garland"
HD Fronteras (2018) 2018 4.2
Fronteras (2018)
Fronteras (2018)

Fronteras (2018)

Aksion Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
Fronteras (2018)
HD
IMDb: 4.2
105 min

Një agjent meksikan i patrullës së kufirit Amerikan përballet me kartelin që përpiqet të kalojë drogë dhe kontrabandë. Një ekip i vjen në ndihmë por nuk është ashtu si duket.

Country: