"Steven Weber"
HD Leaving Las Vegas (1995) 1995 7.5
Leaving Las Vegas (1995)
Leaving Las Vegas (1995)

Leaving Las Vegas (1995)

Dramë Romancë  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Leaving Las Vegas (1995)
HD
IMDb: 7.5
111 min

Ben Sandersoni, një skenarist Hollivudian i cili ka humbur gjithçka për shkak të alkoolizmit të tij, mbërrin në Las Vegas për të pirë deri në vdekje. Atje, ai takon Seran,…

Country: , ,
HD Amateur Night (2016) 2016 5.1
Amateur Night (2016)
Amateur Night (2016)

Amateur Night (2016)

Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Amateur Night (2016)
HD
IMDb: 5.1
92 min

Gaj Karter është një arkitekt i talentuar. Ka një grua të bukur dhe pret një fëmijë. Problemi i vetëm? S’i ka gjërat në vijë, gjë që e bën të dyshojë…

Country: ,
Genre: Komedi
HD The Perfection (2018) 2018 6.1
The Perfection (2018)
The Perfection (2018)

The Perfection (2018)

Dramë Horror Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Perfection (2018)
HD
IMDb: 6.1
90 min

Kur ylli i muzikës Sharlota kërkon Elizabetën, muzikanten më të mirë të shkollës së saj të vjetër, përplasja i dërgon të dyja muzikantet në një rrugë të keqe me pasoja…

Country: