"Stig Hoffmeyer"
HD When Animals Dream (2014) 2014 5.8
When Animals Dream (2014)
When Animals Dream (2014)

When Animals Dream (2014)

Dramë Horror Mister  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
When Animals Dream (2014)
HD
IMDb: 5.8
84 min

16-vjeçarja Mari jeton në një ishull të vogël me babanë dhe me nënën e saj e cila vuan nga një sëmundje misterioze, por kur e ëma vdes papritur, Mari fillon…

Country: ,