"Stockard Channing"
HD Grease (1978) 1978 7.2
Grease (1978)
Grease (1978)

Grease (1978)

Komedi Romancë  1978 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Grease (1978)
HD
IMDb: 7.2
110 min

Vajza e mirë Sendi dhe Dani u dashuruan gjatë verës. Papritur zbulojnë se janë në të njëjtën shkollë të mesme, a do të jenë në gjendje të rindërtojnë romancën e…

Country: