"Storm Reid"
HD The Invisible Man (2020) 2020 7.1
The Invisible Man (2020)
The Invisible Man (2020)

The Invisible Man (2020)

Horror Mister Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Invisible Man (2020)
HD
IMDb: 7.1
124 min

Pasi sajon vdekjen e tij, një shkencëtar i cmendur përdor fuqinë e tij për tu bërë i padukshëm dhe ndjek dhe terrorizon të ish të dashurën e tij. Kur policia…

Country: , ,
HD Don’t Let Go (2019) 2019 6.2
Don’t Let Go (2019)
Don’t Let Go (2019)

Don’t Let Go (2019)

Krim Mister Sci-fi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Don’t Let Go (2019)
HD
IMDb: 6.2
103 min

“I lutem Zotit ç’do ditë që ta ç’bëjë.” Kjo ishte dëshira e detektivit Xhek Radklif, pas një tragjedi e tmerrshme shkatërroi familjen e tij. Gjëra të çuditshme fillojnë të ndodhin…

Country:
A Wrinkle in Time (2018)
HD
IMDb: 4.2
109 min

Pas zhdukjes së babait të saj shkencëtar, tre qenie të veçanta dërgojnë Megin, vëllanë dhe mikun e saj në hapësirë për ta gjetur. A do të arrijnë tre shokët të…

Country:
Sleight (2016)
HD
IMDb: 5.9
89 min

Një magjistar i ri rrugësh kujdeset i vetëm për motrën e tij të vogël duke u marrë me aktivitete të paligjshme pasi mbeten jetimë…

Country: