"Stylane Lecaille"
HD Familja pa frena a.k.a A fond (2016) 2016 5.7
Familja pa frena a.k.a A fond (2016)
Familja pa frena a.k.a A fond (2016)

Familja pa frena a.k.a A fond (2016)

Aksion Familjar Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Familja pa frena a.k.a A fond (2016)
HD
IMDb: 5.7
91 min

Një familje niset për pushime bashkë me gjyshin. Rrugës makina e tyre e re s’mund të ndalojë dhe për pak përplasen me qindra makina në trafik.