"Su-ho Ha"
HD Secret Reunion (2010) 2010 6.9
Secret Reunion (2010)
Secret Reunion (2010)

Secret Reunion (2010)

Aksion Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Secret Reunion (2010)
HD
IMDb: 6.9
117 min

Një agjent i Koresë Jugore i pushuar nga puna dhe një spiun i dezertuar i Koresë Veriore takohen rastësisht pas gjashtë viteve dhe fillojnë një biznes së bashku, të dy…

Country:
Genre: Aksion, Dramë