"Sudhanshu Pandey"
HD 2.0 (2018) 2018 6.3
2.0 (2018)
2.0 (2018)

2.0 (2018)

Aksion Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
2.0 (2018)
HD
IMDb: 6.3
148 min

Doktor Vasegaran dhe asistentja e tij Nila kërkohen për të ndihmuar pasi telefonat celularë nisën të fluturojnë në mënyrë misterioze në Çenai. Vasegaran risjell në jetë robotin e tij të…

Country:
Genre: Aksion, Sci-fi