"Suki Waterhouse"
HD Assassination Nation (2018) 2018 5.9
Assassination Nation (2018)
Assassination Nation (2018)

Assassination Nation (2018)

Horror Komedi Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Assassination Nation (2018)
HD
IMDb: 5.9
108 min

Pasi del në internet informacioni personal i shumë qytetarëve të një qyteti të vogël, qyteti humbet kontrollin. Ndërkohë katër vajza të reja përfshihen në situatë duke u bërë shënjestër e…

Country: ,
HD Burn (2019) 2019 5.7
Burn (2019)
Burn (2019)

Burn (2019)

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Burn (2019)
HD
IMDb: 5.7
88 min

Melinda është një punonjëse e vetmuar dhe e paqëndrueshme e një pike karburanti, e lodhur nga mosvëmendja e burrave që tërhiqen vetëm nga kolegia e saj e bukur, por acaruese….

Country:
Genre: Thriller
HD Pokémon Detective Pikachu (2019) 2019 6.6
Pokémon Detective Pikachu (2019)
Pokémon Detective Pikachu (2019)

Pokémon Detective Pikachu (2019)

Aksion Aventurë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Pokémon Detective Pikachu (2019)
HD
IMDb: 6.6
104 min

Në një botë ku njerëzit mbledhin Pokemonë për beteja, një djalë shfaqet me një Pikaçu inteligjent që kërkon të bëhet detektiv.

Country: , , ,
HD Jonathan (2018) 2018 5.9
Jonathan (2018)
Jonathan (2018)

Jonathan (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Jonathan (2018)
HD
IMDb: 5.9
95 min

Xhonatani lë zyrën çdo ditë në mesditë. Kur kthehet në shtëpi, ai fle gjumë. Çdo mëngjes zgjohet dhe ka të përgatitur një mëngjes për të së bashku me një video…

Country:
Genre: Dramë
HD The Bad Batch (2016) 2016 5.3
The Bad Batch (2016)
The Bad Batch (2016)

The Bad Batch (2016)

Dramë Horror Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Bad Batch (2016)
HD
IMDb: 5.3
118 min

Arlen dënohet në një burg në mes të shkretëtirës ku të burgosurit quhen Tufa e Keqe dhe janë të ndarë në dy kampe: Kampi i Rehatisë dhe ai i Urës,…

Country: