"Sumeet Raghvan"
HD Holiday (2014) 2014 7.2
Holiday (2014)
Holiday (2014)

Holiday (2014)

Aksion Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Holiday (2014)
HD
IMDb: 7.2
160 min

Një oficer ushtarak përpiqet ta ndjekë një terrorist, ta shkatërrojë atë bandë terroriste dhe ta çaktivizoi qelizën e fjetur nën komandën e tij.

Country: