"Sumeet Vyas"
HD Made In China (2019) 2019 6.2
Made In China (2019)
Made In China (2019)

Made In China (2019)

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Made In China (2019)
HD
IMDb: 6.2
128 min

Bashkëpunimi i një tregtari tapetash nepalez me një doktor të vjetër dhe një gjahtar tigrash në Kinë, çoi në prodhimin e një supe magjike që vrau gjeneralin kinez. Ky është…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Guddu Ki Gun (2015) 2015 4.7
Guddu Ki Gun (2015)
Guddu Ki Gun (2015)

Guddu Ki Gun (2015)

Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Guddu Ki Gun (2015)
HD
IMDb: 4.7
130 min

Gudu është një person, i cili përdor pretekstin se shet larës rrobash për të flirtuar me femrat. Por çdo gjë do të ndryshojë kur njëra nga ato do ta mallkojë…

Country:
Genre: Komedi