"Sumire Uesaka"
HD Mazinger Z: Infinity (2017) 2017 5.9
Mazinger Z: Infinity (2017)
Mazinger Z: Infinity (2017)

Mazinger Z: Infinity (2017)

Aksion Animuar Sci-fi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Mazinger Z: Infinity (2017)
HD
IMDb: 5.9
95 min

Kur Ferri sulmon tokën dhe përpiqet të shuajë gjithë njerëzimin, Mazinga Z, i madhërishmi, formohet për ta ndaluar atë.

Country: