"Sun Honglei"
HD Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007) 2007 7.2
Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)
Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)

Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)

Aksion Aventurë Histori Luftë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)
HD
IMDb: 7.2
126 min

Ky film tregon për jetën e hershme të Xhenxhis Kanit, i cili ishte një skllav para se të pushtonte gjysmën e botës, përfshirë dhe Rusinë në vitin 1206.

HD Drug War (2012) 2012 7.0
Drug War (2012)
Drug War (2012)

Drug War (2012)

Aksion Dramë Krim  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Drug War (2012)
HD
IMDb: 7.0
107 min

Një bos droge që arrestohet pas një operacioni policor detyrohet të tradhtojë ish bashkëpunëtorët e tij si pjesë e një operacioni të fshehtë….

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Seven Swords (2005) 2005 6.1
Seven Swords (2005)
Seven Swords (2005)

Seven Swords (2005)

Aksion Dramë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Seven Swords (2005)
HD
IMDb: 6.1
153 min

1600, Perandoria Çing. 7 mjeshtra të teknikave të luftimit bashkojnë fuqitë që të shpëtojnë fortesën e fundit, para se të bjeri në duart e qeverisë së re, që do të…

Genre: Aksion, Dramë
HD The Underdog Knight (2008) 2008 6.1
The Underdog Knight (2008)
The Underdog Knight (2008)

The Underdog Knight (2008)

Aksion Komedi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Underdog Knight (2008)
HD
IMDb: 6.1
95 min

Lao San është një veteran i ri, shumë i aftë në KungFu, por jo shumë i aftë me inteligjencën. Pasi u bë roje për një koleksionues të pasur, Lao San…

Country: ,
Genre: Aksion, Komedi