"Sundy Carter"
HD State Property (2002) 2002 4.5
State Property (2002)
State Property (2002)

State Property (2002)

Aksion Dramë Krim  2002 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
State Property (2002)
HD
IMDb: 4.5
88 min

Për të arritur Ëndrrën Amerikane dhe pushtetin, Binsi me bandën e tij, pushtojnë qytetin duke bere masakra. Por a do t’ia arrije ai te gjeje një zgjidhje kur has vështirësi…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim