"Sung Dong-il"
HD The Chase (2017) 2017 6.5
The Chase (2017)
The Chase (2017)

The Chase (2017)

Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Chase (2017)
HD
IMDb: 6.5
110 min

Sim Deok-So është një pronar idhnak i një kompleksi apartamentesh. Papritmas, qiramarrësit e tij fillojnë të zhduken në rrethana të çuditshme. Kur dyshimet fillojnë të bien mbi të dhe kur…

Country:
Genre: Thriller
HD Mr. Go (2013) 2013 6.1
Mr. Go (2013)
Mr. Go (2013)

Mr. Go (2013)

Aksion Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Mr. Go (2013)
HD
IMDb: 6.1
132 min

Kjo është historia e mrekullueshme e miqësisë mes Ling Ling, një gorille gjigante, që luan mirë bejzboll dhe Weiweit, një vajze jetime 15 vjeçare, njëkohësisht mjeshtre cirku. Tregimi mbi lidhjen…

Country: ,
HD RV: Resurrected Victims (2017) 2017 5.6
RV: Resurrected Victims (2017)
RV: Resurrected Victims (2017)

RV: Resurrected Victims (2017)

Aksion Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
RV: Resurrected Victims (2017)
HD
IMDb: 5.6
91 min

Jin-hong është një prokuror i rreptë i cili është i fiksuar të gjejë njeriun që i vrau mamanë. Shumë shpejt do të bëhet vetë ai i dyshuari kryesor, kur gruaja…

Country:
HD Real (2017) 2017 4.8
Real (2017)
Real (2017)

Real (2017)

Aksion  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Real (2017)
HD
IMDb: 4.8
137 min

Një kriminel i etur për pushtet synon ndërtimin e një kazinoje. Por gjërat komplikohen kur hyn në skenë një gazetar.

Country: ,
Genre: Aksion
HD Midnight Runners (2017) 2017 7.1
Midnight Runners (2017)
Midnight Runners (2017)

Midnight Runners (2017)

Aksion Komedi Mister  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Midnight Runners (2017)
HD
IMDb: 7.1
109 min

Dy studentë të Universitetit të Policisë në Kore, bëhen dëshmitarë të rrëmbimit të një vajze. Me sinqeritetin, kurajën, dëshirën për të bërë detyrën e tyre, por edhe me shumë pengesa…

Country: