"Sunil Grover"
HD Baaghi (2016) 2016 5.2
Baaghi (2016)
Baaghi (2016)

Baaghi (2016)

Aksion Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Baaghi (2016)
HD
IMDb: 5.2
133 min

Me të mbërritur në një universitet të arteve marciale, një djalë në telashe, bie në dashuri me vajzën, të cilës i vjen rrotull rivali i tij.

Country:
HD Gabbar Is Back (2015) 2015 7.1
Gabbar Is Back (2015)
Gabbar Is Back (2015)

Gabbar Is Back (2015)

Aksion Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Gabbar Is Back (2015)
HD
IMDb: 7.1
128 min

Një njeri i brengosur merr ligjin në dorë kur fillon të rrëmbejë dhe të vrasë nëpunësit e korruptuar në administratën e Indisë.

Country:
Genre: Aksion, Dramë