"Sunny Deol"
HD Blank (2019) 2019 6.1
Blank (2019)
Blank (2019)

Blank (2019)

Aksion Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Blank (2019)
HD
IMDb: 6.1
107 min

Një sulmues vetëvrasës humb kujtesën dhe ka një bombë të lidhur me zemrën e tij. Është në dorën e policisë të ndalojë këtë bombë të marrë jetë të pafajshme.

Country:
HD Ghayal Once Again (2016) 2016 6.4
Ghayal Once Again (2016)
Ghayal Once Again (2016)

Ghayal Once Again (2016)

Aksion Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Ghayal Once Again (2016)
HD
IMDb: 6.4
127 min

Kur videoja e një vrasje shfaqet, një gazetar investigativ fillon për të gjetur përgjegjësit.

Country:
Genre: Aksion, Dramë