"Sunny Pang"
HD The Night Comes for Us (2018) 2018 7.0
The Night Comes for Us (2018)
The Night Comes for Us (2018)

The Night Comes for Us (2018)

Aksion Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Night Comes for Us (2018)
HD
IMDb: 7.0
121 min

Ito, një vrasës me pagesë, pjesë e Triadës aziatike, gjendet në luftë mes bandës së tij dhe dëshirës për të shpëtuar një vajzë të vogël nga vdekja e pamëshirshme.

Country: ,
HD Headshot (2016) 2016 6.3
Headshot (2016)
Headshot (2016)

Headshot (2016)

Aksion Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Headshot (2016)
HD
IMDb: 6.3
118 min

Një i plagosur me plumb kokës, e gjen vetën në spital pa ndjenja dhe kur zgjohet i duhet të zbuloje se kush e plagosi e cili është vet. Mos e…

Country: