"Sunny Singh Nijjar"
HD Ujda Chaman (2019) 2019 7.0
Ujda Chaman (2019)
Ujda Chaman (2019)

Ujda Chaman (2019)

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Ujda Chaman (2019)
HD
IMDb: 7.0
120 min

Çamani është një 30 vjeçar i cili vuan nga rënia e parakohshme e flokëve. Edhe pse ai është një profesor i nderuar, kjo gjë nuk e ka ndihmuar atë të…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Sonu Ke Titu Ki Sweety (2018) 2018 7.1
Sonu Ke Titu Ki Sweety (2018)
Sonu Ke Titu Ki Sweety (2018)

Sonu Ke Titu Ki Sweety (2018)

Komedi Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Sonu Ke Titu Ki Sweety (2018)
HD
IMDb: 7.1
138 min

Titu do martohet me një vajzë të për kryer me emrin Suiti Sonu, shoku i ngushtë i Titut dyshonte karakteri i Suitit dhe përpiqet të prishë martesën, ndërkohë që Suiti…

Country: