"Suraj Sharma"
HD Killerman (2019) 2019 5.4
Killerman (2019)
Killerman (2019)

Killerman (2019)

Aksion Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Killerman (2019)
HD
IMDb: 5.4
112 min

Mo Dajmond është një pastrues parash në Nju Jork i cili zgjohet pa kujtesë dhe me miliona dollarë të thata dhe drogë. Ai kërkon rrugët në kërkim të përgjigjeve ndërkohë…

Country:
HD Happy Death Day 2U (2019) 2019 6.2
Happy Death Day 2U (2019)
Happy Death Day 2U (2019)

Happy Death Day 2U (2019)

Horror Komedi Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Happy Death Day 2U (2019)
HD
IMDb: 6.2
100 min

Studentja Tri përballet sërish me vdekjen e saj ditë pas dite derisa të gjejë vrasësin me maskë. Por këtë radhë gjërat ndërlikohen pasi ajo zhvendoset në një tjetër dimension, ku…

Country: ,
Life of Pi (2012)
HD
IMDb: 7.9
127 min

Një djalë i ri i cili i mbijeton një fatkeqësie në det përfundon në një udhëtim epik, aventurë dhe zbulimi. Gjatë udhëtimit, ai formon një lidhje të papritur me një…

Country: , , ,
HD Million Dollar Arm (2014) 2014 7.0
Million Dollar Arm (2014)
Million Dollar Arm (2014)

Million Dollar Arm (2014)

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Million Dollar Arm (2014)
HD
IMDb: 7.0
124 min

Një agjent sportiv inskenon një strategji rekrutimi jo shumë të zakonshme për të sjell talentet indian të kriketit që të luajnë në Ligën Kryesore të Bejsbollit në Amerikë…

Country:
Genre: Dramë
Phillauri (2017)
HD
IMDb: 6.1
138 min

Një i ri duhet të martohej me një pemë për shkak të një besëtytnie që populli kishte, por kjo pemë kishte më shumë shpirt nga ç’pritej ai…

Country: