"Surendra Pal"
HD Thugs of Hindostan (2018) 2018 4.0
Thugs of Hindostan (2018)
Thugs of Hindostan (2018)

Thugs of Hindostan (2018)

Aksion Aventurë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
Thugs of Hindostan (2018)
HD
IMDb: 4.0
164 min

Një histori për dashurinë e një njeriu për kombin e tij dhe dashurinë e dikujt tjeter për pushtet. Një aventurë epike e mbushur me plot emocione dhe luftë në dete.

Country:
Rangoon (2017)
HD
IMDb: 5.7
170 min

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, në Indi, në kohën kur Gandi përpiqej të fitonte mbi Bosin, lind një trekëndësh dashurie. Aktorja e famshme Xhulia, e fejuara e ish aktorit të…

Country: