"Susan Sarandon"
Enchanted (2007)
HD
IMDb: 7.0
107 min

Princesha Zhizell dëbohet nga mbretëria prej njerkës së ligë të të dashurit të saj. Më pas ajo transportohet në botën e vërtetë, në New York, ku takohet me një avokat…

Country:
HD The Jesus Rolls (2019) 2019 4.3
The Jesus Rolls (2019)
The Jesus Rolls (2019)

The Jesus Rolls (2019)

Dramë Komedi Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
The Jesus Rolls (2019)
HD
IMDb: 4.3
85 min

Një udhëtim plot aventura i një ish-lojtari boulingu, Jezus Quintana pasi del nga burgu dhe takon disa miq të vjetër.

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Krim
Speed Racer (2008)
HD
IMDb: 6.0
135 min

Ajo çfarë dëshiron më shumë në jetë, është të ulet në timonin e makinës së tij të garës Mach 5 dhe të garojë. Por, gjërat nuk janë kaq të thjeshta…

Country: , ,
Thelma & Louise (1991)
HD
IMDb: 7.5
130 min

Shtëpiakja e bindur, Telma, bashkë me shoqen e saj Luizën, një kameriere e pavarur e rebele, nisen në një udhëtim të shkurtër për peshkim. Por, udhëtimi i tyre shndërrohet në…

Country: , ,
Snitch (2013)
HD
IMDb: 6.4
112 min

Djali adolëshent i biznesmenit akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohë që djali përballet me një dënim të paktën 10 vjeçar, Xhoni i dëshpëruar vjen në mrrëveshje me prokuroren ambicioze dhe…

HD Arbitrage (2012) 2012 6.6
Arbitrage (2012)
Arbitrage (2012)

Arbitrage (2012)

Dramë Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Arbitrage (2012)
HD
IMDb: 6.6
107 min

Robert Miller është një biznesmen i suksesshëm financiar me një grua të dashur dhe një vajzë të zgjuar gati për të marrë përsipër biznesin e familjes. Sekretet profesionale, që përfshijnë…

Country: ,
HD Survivor’s Guide to Prison (2018) 2018 7.1
Survivor’s Guide to Prison (2018)
Survivor’s Guide to Prison (2018)

Survivor’s Guide to Prison (2018)

Documentary  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Survivor’s Guide to Prison (2018)
HD
IMDb: 7.1
102 min

Sot ka më shumë mundësi të shkosh në burg në Shtetet e Bashkuara se sa kudo tjetër në botë. Pra, në rastin më fatkeq, nëse kjo gjë ndodhë me ty,…

Country:
HD The Lovely Bones (2009) 2009 6.7
The Lovely Bones (2009)
The Lovely Bones (2009)

The Lovely Bones (2009)

Dramë Fantazi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Lovely Bones (2009)
HD
IMDb: 6.7
135 min

I bazuar në romanin best-seller të Alice Sebold dhe i drejtuar nga regjizori fitues i çmimit Oscar, Kockat e Dashura ka në qendër një vajzë të re që është vrarë…

Country: , ,
Genre: Dramë, Fantazi
HD A Bad Moms Christmas (2017) 2017 5.6
A Bad Moms Christmas (2017)
A Bad Moms Christmas (2017)

A Bad Moms Christmas (2017)

Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
A Bad Moms Christmas (2017)
HD
IMDb: 5.6
104 min

Ndërsa vetë nënat e tyre shfaqen në mënyrë të papritur, tri nënat tona të nënvlerësuara dhe të mbingarkuara rebelohen kundër sfidave dhe pritjeve të super-ngjarjes për to: Krishtlindjet.

Country: ,
Genre: Komedi
HD The Big Wedding (2013) 2013 5.6
The Big Wedding (2013)
The Big Wedding (2013)

The Big Wedding (2013)

Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Big Wedding (2013)
HD
IMDb: 5.6
89 min

Një çift i ndarë shtiren si të martuar pasi familja e tyre është ribashkuar për dasmën e madhe. Por se çfarë ndodh aty, duhet të shikoni filmin…

Country:
Genre: Komedi
HD How to Make Money Selling Drugs (2012) 2012 7.6
How to Make Money Selling Drugs (2012)
How to Make Money Selling Drugs (2012)

How to Make Money Selling Drugs (2012)

Dokumentar  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
How to Make Money Selling Drugs (2012)
HD
IMDb: 7.6
96 min

Dhjetë hapa të thjeshta që ju tregojnë si të bëni para nga droga, përfshirë një seri me intervista me trafikantë droge, punëtorë burgjesh dhe aktivistë kundër ligjeve të ashpra kundër…

Country:
Genre: Dokumentar
HD That’s My Boy (2012) 2012 5.5
That’s My Boy (2012)
That’s My Boy (2012)

That’s My Boy (2012)

Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
That’s My Boy (2012)
HD
IMDb: 5.5
116 min

Kur Doni ishte adoleshent, pati një lidhje dashurie me mësuesen e tij nga e cila trashëgoi edhe një fëmijë. Pas shumë vitesh kur djali i tij, Tod, është rritur dhe…

Country:
Genre: Komedi
HD Ace the Case: Manhattan Mystery (2016) 2016 4.0
Ace the Case: Manhattan Mystery (2016)
Ace the Case: Manhattan Mystery (2016)

Ace the Case: Manhattan Mystery (2016)

Familjar Mister  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
Ace the Case: Manhattan Mystery (2016)
HD
IMDb: 4.0
94 min

Gjatë kohës që mamaja e saj është në punë, një vajzë e vogël dhe vëllai i saj më i madh qëndrojnë vetëm në shtëpi dhe bëhen dëshmitarë të rrëmbimit të…

Country:
HD Wall Street: Money Never Sleeps (2010) 2010 6.2
Wall Street: Money Never Sleeps (2010)
Wall Street: Money Never Sleeps (2010)

Wall Street: Money Never Sleeps (2010)

Dramë Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Wall Street: Money Never Sleeps (2010)
HD
IMDb: 6.2
133 min

Ndërkohë që ekonomia botërore po përballet me një krizë, një i biznesmen i ri i Wall Street bashkohet me Gorgon Gekko për dy arsye: që të paralajmërojë botën e ekonomisë…

Country:
Genre: Dramë, Krim