"Susanna Cappellaro"
HD Road Games (2015) 2015 5.4
Road Games (2015)
Road Games (2015)

Road Games (2015)

Horror Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Road Games (2015)
HD
IMDb: 5.4
95 min

Ditët e nxehta të verës shndërrohen të errëta dhe ogurzeza për dyshen që bëjnë auto stop Xhekun dhe Veronikën, kur ngatërrohen në mënyrë të pashpjegueshme me një çift të martuar…

Country: ,