"Sushant Singh Rajput"
HD Dil Bechara 2020 9.3
Dil Bechara
Dil Bechara

Dil Bechara

Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 9.3
Dil Bechara
HD
IMDb: 9.3
101 min

Historia mes dy të sëmurëve me kancer dhe dashurisë mes tyre. Bazuar në librin e suksesshëm të Xhon Grinit “Faji i yjeve tona”.

Country:
HD Sonchiriya (2019) 2019 7.7
Sonchiriya (2019)
Sonchiriya (2019)

Sonchiriya (2019)

Aksion Dramë Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Sonchiriya (2019)
HD
IMDb: 7.7
143 min

Një grup rebelësh të fshehur në luginat e Çambalas, që në të shkuarën terrorizonte Indinë, përçahet pas vdekjes së liderit të tyre. Disa prej tyre përpiqen të ndihmojnë një vajzë…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD M.S. Dhoni: The Untold Story (2016) 2016 7.7
M.S. Dhoni: The Untold Story (2016)
M.S. Dhoni: The Untold Story (2016)

M.S. Dhoni: The Untold Story (2016)

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
M.S. Dhoni: The Untold Story (2016)
HD
IMDb: 7.7
184 min

Një film i bazuar në historinë e lojtarit të famshëm të kriketit indian, Mahendra Sing Doni që tregon hapat e tij të parë në kriket deri në fitimin e Kupës…

Country:
Genre: Dramë
HD Kai Po Che! (2013) 2013 7.6
Kai Po Che! (2013)
Kai Po Che! (2013)

Kai Po Che! (2013)

Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Kai Po Che! (2013)
HD
IMDb: 7.6
120 min

Tre shokë të rritur në Indi përpiqen të hapin një akademi kriketi për të nxjerrë yjet e ardhshëm në këtë sport.

Country:
Genre: Dramë
HD Detective Byomkesh Bakshy! (2015) 2015 7.6
Detective Byomkesh Bakshy! (2015)
Detective Byomkesh Bakshy! (2015)

Detective Byomkesh Bakshy! (2015)

Aksion Dramë Mister  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Detective Byomkesh Bakshy! (2015)
HD
IMDb: 7.6
139 min

Në vitet 1940 në kalkuta, detektivi i sapo diplomuar Biomkesh Bakshi ngrihet kundër gjeniut të keq i cili do të shkaterrojë botën.

Country:
HD PK (2014) 2014 8.1
PK (2014)
PK (2014)

PK (2014)

Dramë Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
PK (2014)
HD
IMDb: 8.1
153 min

Një i huaj ne një qytet bënë pyetje që s’i kishte bërë askush më parë. I njohur nga inicialet P.K , pyetjet dhe kurioziteti fëmijëror do ta dërgojnë atë ne…

Country:
Genre: Dramë, Komedi