"Susumu Terajima"
HD Sonatine (1993) 1993 7.5
Sonatine (1993)
Sonatine (1993)

Sonatine (1993)

Aksion Krim Thriller  1993 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Sonatine (1993)
HD
IMDb: 7.5
94 min

Disa jakuza nga Tokio dërgohen në Okinaua për të shuar një luftë mes bandave. Por lufta përshkallëzohet dhe kapot e Tokios vendosin të shkojnë në plazh për të qetësuar gjendjen…

Country:
HD Brother (2000) 2000 7.2
Brother (2000)
Brother (2000)

Brother (2000)

Dramë Krim Thriller  2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Brother (2000)
HD
IMDb: 7.2
114 min

Një japonez gangster shkon në Los Anxhelos ku vëllai i tij jeton me një grup të vogël rracash të ndryshmë por të respektuar,të cilin ai i frymëzon që të zgjerojnë…

Country: , ,