"Suteerush Channukool"
HD Elephant White (2011) 2011 5.1
Elephant White (2011)
Elephant White (2011)

Elephant White (2011)

Aksion Fantazi Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Elephant White (2011)
HD
IMDb: 5.1
91 min

Vrasësi me pagesë Kërti Çërç punësohet për të rrëzuar një bandë trafikantësh tajlandezë të prostitucionit nga një baba, vajza e të cilit u rrëmbye dhe u vra nga kjo bandë….

Country: