"Sven Nordin"
HD Borning (2014) 2014 6.2
Borning (2014)
Borning (2014)

Borning (2014)

Aksion Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Borning (2014)
HD
IMDb: 6.2
89 min

Roi është i çmendur pas makinave, dhe drejton dyqanin e pjesëve të këmbimit “Hamshori” ndërkohë që nget Mustangun e tij të verdhë, shumë larg prej vajzës së tij e cila,…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD Burnout 2 (2016) 2016 6.0
Burnout 2 (2016)
Burnout 2 (2016)

Burnout 2 (2016)

Aksion Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Burnout 2 (2016)
HD
IMDb: 6.0
98 min

Dy vjet pasi del nga burgu, Roi i thotë jo një gare të re të paligjshme nga Bergeni në Murmansk në veri të Rusisë. Por pastaj ai merr vesh që…

Country:
Genre: Aksion, Komedi