"Sven Ruygrok"
HD Inside Man: Most Wanted (2019) 2019 5.6
Inside Man: Most Wanted (2019)
Inside Man: Most Wanted (2019)

Inside Man: Most Wanted (2019)

Aksion Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Inside Man: Most Wanted (2019)
HD
IMDb: 5.6
105 min

Një negociues pengjesh nga ekipet e policisë së Nju Jorkut, bashkohet me një agjente të FBI-së për të shpëtuar pengjet në Bankën e Rezervës Federale. Por, ajo që duket si…

Country:
HD Spud (2010) 2010 6.7
Spud (2010)
Spud (2010)

Spud (2010)

Dramë Komedi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Spud (2010)
HD
IMDb: 6.7
103 min

Dy evente të mëdha kanë për të ndodhur: do të lirohet Nelson Mandela dhe eventi më i rëndësishëm, Xhon Milton do të nisë vitin e parë në një kolegj elitar…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Spud 2: The Madness Continues (2013) 2013 6.3
Spud 2: The Madness Continues (2013)
Spud 2: The Madness Continues (2013)

Spud 2: The Madness Continues (2013)

Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Spud 2: The Madness Continues (2013)
HD
IMDb: 6.3
91 min

Xhoni sapo ka mbush 15 vjeç dhe do te rikthehet në shkollë, ku e presin shokët e tij. Së bashku, të çmendurit do kalojnë peripeci të papara e të paharrueshme…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Spud 3: Learning to Fly (2014) 2014 5.9
Spud 3: Learning to Fly (2014)
Spud 3: Learning to Fly (2014)

Spud 3: Learning to Fly (2014)

Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Spud 3: Learning to Fly (2014)
HD
IMDb: 5.9
89 min

Spud Milton vazhdon rrugëtimin e tij të jetës dhe mëson disa gjëra të rëndësishme.

Country:
Genre: Komedi