"Sverrir Gudnason"
HD The Girl in the Spider’s Web (2018) 2018 6.1
The Girl in the Spider’s Web (2018)
The Girl in the Spider’s Web (2018)

The Girl in the Spider’s Web (2018)

Aksion Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Girl in the Spider’s Web (2018)
HD
IMDb: 6.1
115 min

Hakerja e kompjuterëve, Lisbet Salander dhe gazetari Mikael Blomkvist, e gjejnë veten të kapur në një rrjet të spiunëve, kriminelëve kibernetikë dhe zyrtarëve të korruptuar të qeverisë.

Country: , ,
HD Borg vs McEnroe (2017) 2017 6.9
Borg vs McEnroe (2017)
Borg vs McEnroe (2017)

Borg vs McEnroe (2017)

Dramë Histori  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Borg vs McEnroe (2017)
HD
IMDb: 6.9
107 min

Bazuar në ngjarje të vërteta. Dy fëmijëri të vështira, sjellin në fushën e tenisit dy njerëz shumë të ndryshëm, që të dy pretendentë për kampionë bote. Historia e jashtëzakonshme e…

Genre: Dramë, Histori