"Svetlana Ivanova"
HD The Blackout (2019) 2019 6.0
The Blackout (2019)
The Blackout (2019)

The Blackout (2019)

Aksion Sci-fi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Blackout (2019)
HD
IMDb: 6.0
127 min

Jeta në Tokë shkatërrohet me shpejtësi, përveç një zone të vogël në Evropën Lindore.

Country:
HD August. Eighth (2012) 2012 5.6
August. Eighth (2012)
August. Eighth (2012)

August. Eighth (2012)

Aksion Dramë Fantazi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
August. Eighth (2012)
HD
IMDb: 5.6
120 min

8 Gusht, historia e jashtëzakonshme e një gruaje të re. Ksenia nuk është shumë e lumtur, me probleme në punë, probleme në jetën personale, me nënën dhe një fëmijë që…

Country: