"Sydney Sweeney"
Nocturne (2020)
HD
IMDb: 5.7
90 min

Një pianiste tepër e talentuar bën një ujdi Faustiane për të kaluar motrën e saj më të madhe në një institucion prestigjioz për muzikantë klasikë.

Country:
HD Big Time Adolescence (2019) 2019 7.0
Big Time Adolescence (2019)
Big Time Adolescence (2019)

Big Time Adolescence (2019)

Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Big Time Adolescence (2019)
HD
IMDb: 7.0
91 min

Një adoleshent periferik, rritet para kohe nën përkujdesjen shkatërruese të mikut të tij, një dështak pa asnjë qëllim në jetë.

Country:
Genre: Komedi
HD Along Came the Devil (2018) 2018 3.9
Along Came the Devil (2018)
Along Came the Devil (2018)

Along Came the Devil (2018)

Dramë Horror Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
Along Came the Devil (2018)
HD
IMDb: 3.9
89 min

Pas një fëmijërie të trazuar, Ashli kërkon të lidhet përsëri me nënën e saj dhe pa dashur fton një forcë demonike. Të dashurit e saj duhet të luftojnë me kohën…

Country:
HD The Horde (2016) 2016 4.2
The Horde (2016)
The Horde (2016)

The Horde (2016)

Aksion Horror  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
The Horde (2016)
HD
IMDb: 4.2
88 min

Ajo që duhet të ishte një fundjavë e mbushur me mësime dhe qejf, shndërrohet në diçka të tmerrshme pasi një grup kapet nga një hordhi personash të tmerrshëm.

Country:
Genre: Aksion, Horror