"Sydney Wade"
HD I Kill Giants (2017) 2017 6.2
I Kill Giants (2017)
I Kill Giants (2017)

I Kill Giants (2017)

Dramë Fantazi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
I Kill Giants (2017)
HD
IMDb: 6.2
106 min

Barbara Thorson lufton që të përballojë jetën e saj duke u arratisur në një jetë plot fantazi me magji dhe përbindësha.

Genre: Dramë, Fantazi