"Sylvester Groth"
HD Tom Sawyer (2011) 2011 6.2
Tom Sawyer (2011)
Tom Sawyer (2011)

Tom Sawyer (2011)

Aventurë Familjar  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Tom Sawyer (2011)
HD
IMDb: 6.2
109 min

Përshtatja e fundit të versionit klasik Mark Tuein, për jetën naive dhe romantike të Tom Sojerit, të drejtuar nga një grup fëmijësh.

Country: ,
HD The Man from U.N.C.L.E. (2015) 2015 7.3
The Man from U.N.C.L.E. (2015)
The Man from U.N.C.L.E. (2015)

The Man from U.N.C.L.E. (2015)

Aksion Aventurë Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Man from U.N.C.L.E. (2015)
HD
IMDb: 7.3
116 min

Në fillim të viteve 1960, agjenti i CIA-s Napoleon Solo dhe operativi i KGB Illia Kurjakin marrin pjesë në një mision të përbashkët kundër një organizate misterioze kriminale, e cila…

Country: ,