"Sylvester Stallone"
HD Animal Crackers (2017) 2017 5.8
Animal Crackers (2017)
Animal Crackers (2017)

Animal Crackers (2017)

Animuar Aventurë Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Animal Crackers (2017)
HD
IMDb: 5.8
105 min

Një familje duhet të përdorë një kuti magjike për të shpëtuar një cirk të shkatërruar nga marrja nën kontroll e xhaxhait të tyre të i lig Horatio.

HD Rambo: Last Blood (2019) 2019 6.2
Rambo: Last Blood (2019)
Rambo: Last Blood (2019)

Rambo: Last Blood (2019)

Aksion Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Rambo: Last Blood (2019)
HD
IMDb: 6.2
89 min

Rambo duhet të përballet me të shkuarën e tij dhe të tregojë aftësitë e tij të pamëshirshme të luftimit për të marrë hak në një mision të fundit.

HD Escape Plan: The Extractors (2019) 2019 4.4
Escape Plan: The Extractors (2019)
Escape Plan: The Extractors (2019)

Escape Plan: The Extractors (2019)

Aksion Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Escape Plan: The Extractors (2019)
HD
IMDb: 4.4
97 min

Pasi eksperti i sigurisë Ray Breslin u angazhua për të shpëtuar vajzën e rrëmbyer të një mjeshtri të teknologjisë së burgjeve të frikshme Letoneze, në duart e armikut ra edhe…

Country:
Cliffhanger (1993)
HD
IMDb: 6.4
113 min

Një vjedhje e dështuar në ajër përfundon në grupe të ndyshme që kërkojnë valixhe me para në majë të maleve Roki.

Country: , ,
HD Grudge Match (2013) 2013 6.4
Grudge Match (2013)
Grudge Match (2013)

Grudge Match (2013)

Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Grudge Match (2013)
HD
IMDb: 6.4
113 min

Robert De Niro dhe Sylvester Stallone luajnë si dy rivalë të vjetër boksi të cilët dalin nga pensioni për një ndeshje të fundit. Në përballjen e tyre të parë pas…

Country:
Genre: Komedi
HD Creed II (2018) 2018 7.1
Creed II (2018)
Creed II (2018)

Creed II (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Creed II (2018)
HD
IMDb: 7.1
130 min

Nën kujdesin e Roki Balboas, konkurrenti i fortë, Adonis Krid përballet me Viktor Dragon, djalin e Ivan Dragos në një ndeshje vdekjeprurëse boksi.

Country:
Genre: Dramë
HD Backtrace (2018) 2018 3.7
Backtrace (2018)
Backtrace (2018)

Backtrace (2018)

Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Backtrace (2018)
HD
IMDb: 3.7
92 min

Grabitësi i vetëm i mbijetuar i një grabitje të dhunshme banke, detyrohet të përdorë një drogë të fuqishme për të rifituar kujtesën. A do të arrijë ai të kujtohet ku…

Country:
Genre: Krim, Thriller
HD Oscar (1991) 1991 6.5
Oscar (1991)
Oscar (1991)

Oscar (1991)

Komedi  1991 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Oscar (1991)
HD
IMDb: 6.5
109 min

Një gangster përpiqet të mbajë premtimin që i bën të atit në shtratin e vdekjes: se do të heqë dorë nga jeta e krimit dhe të ndjekë rrugën e drejtë.

Country:
Genre: Komedi
HD Escape Plan 2: Hades (2018) 2018 3.8
Escape Plan 2: Hades (2018)
Escape Plan 2: Hades (2018)

Escape Plan 2: Hades (2018)

Aksion  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Escape Plan 2: Hades (2018)
HD
IMDb: 3.8
96 min

Vazhdimi i filmit të 2013 që tregonte për një ekspert të sigurisë të quajtur Rei Breslin, i cili përdori aftësitë e tij për të provuar besueshmërinë e burgjeve maksimale të…

Country: ,
Genre: Aksion
HD Avenging Angelo (2002) 2002 5.2
Avenging Angelo (2002)
Avenging Angelo (2002)

Avenging Angelo (2002)

Aksion Komedi Krim  2002 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Avenging Angelo (2002)
HD
IMDb: 5.2
97 min

Një grua, e cila sapo zbuloi që është vajza e një mafiozi të vrarë, kërkon të hakmerret bashkë me truprojën besnike të babait.

Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Over the Top (1987) 1987 5.8
Over the Top (1987)
Over the Top (1987)

Over the Top (1987)

Aksion Dramë  1987 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Over the Top (1987)
HD
IMDb: 5.8
93 min

Linkoln Hauku (Fajkoi) është një kamionist që bën mundje dore për të fituar para, në mënyrë që të rindërtojë jetën e tij. Pas vdekjes së gruas, të cilën e ka…

Country:
Genre: Aksion, Dramë
Get Carter (2000)
HD
IMDb: 5.2
102 min

Xhek Karterit i duhet të lëshojë të gjitha potencialet e pistoletës hakmarrëse pasi del nga jeta e tij e vetmuar dhe shkon tek kunata dhe mbesa e tij për të…

Country:
Rambo III (1998)
HD
IMDb: 5.8
102 min

Koloneli Sem Trautman udhëton për në Tajlandë me shpresën për të bindur veteranin Xhon Rambo ta shoqërojë në një mision në Afganistan. Kur Rambo refuzon, Trautman vendos të shkojë i…

Country:
HD Rambo (2008) 2008 7.0
Rambo (2008)
Rambo (2008)

Rambo (2008)

Aksion Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Rambo (2008)
HD
IMDb: 7.0
92 min

Në Tajland, Xhon Rambo u bashkohet një grupi të mercenarëve për të marrë një vend të shkatërruar nga lufta, dhe për të shpëtuar një grup të punëtorëve që u rrëmbyen…

Country: , ,
HD Rambo: First Blood Part II (1985) 1985 6.5
Rambo: First Blood Part II (1985)
Rambo: First Blood Part II (1985)

Rambo: First Blood Part II (1985)

Aksion Aventurë Luftë Thriller  1985 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Rambo: First Blood Part II (1985)
HD
IMDb: 6.5
96 min

Xhon Rambo lirohet nga burgu nga qeveria për një mision top-sekret në vendin e fundit në Tokë ku ai do të donte që të kthehet në xhunglat e Vietnamit.

Country: ,
First Blood (1982)
HD
IMDb: 7.7
93 min

Ish Berreta Jeshile Xhon Rambo përndiqet nëpër male i rrethuar në një qytezë të vogël nga një sherif miroz dhe vartësit e tij, duke e detyruar Rambon të mbijetojë duke…

Country:
HD The Expendables 2 (2012) 2012 6.6
The Expendables 2 (2012)
The Expendables 2 (2012)

The Expendables 2 (2012)

Aksion Aventurë Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Expendables 2 (2012)
HD
IMDb: 6.6
103 min

‘Mercenarët’, bashkohen për një mision në dukje të lehtë për të rikuperuar diçka nga një avion i rrëzuar. Por kur njëri prej tyre vritet gjatë misionit dhe ata zbulojnë një…

Cobra (1986)
HD
IMDb: 5.8
87 min

Një polic i ashpër me krimin duhet të mbrojë të vetmen dëshmitare të një vrasje të një kulti me qëllime të mëdha…

Country: ,
Zookeeper (2011) 2011 5.2
Zookeeper (2011)
Zookeeper (2011)

Zookeeper (2011)

Familjar Komedi Romancë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Zookeeper (2011)
IMDb: 5.2
102 min

Të gjitha kafshët e parkut zoologjik Frenklin e duan mirëmbajtësin e tyre zemërmirë, Grifin Kis. Duke e gjetur veten më rehat me një luan se me një femër, Grifini vendos…

Country:
HD The Expendables 3 (2014) 2014 6.1
The Expendables 3 (2014)
The Expendables 3 (2014)

The Expendables 3 (2014)

Aksion Aventurë Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Expendables 3 (2014)
HD
IMDb: 6.1
126 min

Barni Roz dhe skuadra e tij , përfshihen në një konflikt me një trafikant armësh të pamëshirshëm , që quhet Konra Stonbenks, një nga ish-krijuesit e skuadrës së mercenarëve, i…