"Sylvie Testud"
HD Suspiria (2018) 2018 6.8
Suspiria (2018)
Suspiria (2018)

Suspiria (2018)

Fantazi Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Suspiria (2018)
HD
IMDb: 6.8
152 min

Një akademi e njohur kërcimi përfshin në vorbulla errësire balerina të reja dhe të talentuara, si dhe një psikoterapist të pikëlluar. Disa do t’i dorëzohen këtij makthi. Të tjerë më…

Country: ,
Genre: Fantazi, Horror
HD Final Portrait (2017) 2017 6.3
Final Portrait (2017)
Final Portrait (2017)

Final Portrait (2017)

Dramë Histori  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Final Portrait (2017)
HD
IMDb: 6.3
90 min

Një shkrimtar i ri pranon të pozojë për mikun e tij, një piktor të famshëm në krijimin e një portreti. A e prekin konfliktet në punë shoqërinë e tyre?

Country:
Genre: Dramë, Histori
Lucky Luke (2009)
HD
IMDb: 4.7
103 min

Pistoleri i pa u lodhur, Luki Luk, urdhërohet nga Presidenti për të sjellë paqe në qytetin e Daisy!

Country: ,
HD Vengeance (2009) 2009 6.5
Vengeance (2009)
Vengeance (2009)

Vengeance (2009)

Aksion Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Vengeance (2009)
HD
IMDb: 6.5
108 min

Kur familja e vajzës së një kuzhinieri francez pëson pas një sulm të dhunshëm në Hong Kong ku mbeten të vdekur bashkëshorti dhe dy fëmijët e saj, ai betohet për…

Country: ,