"Szabó Győző"
HD Control (2003) 2003 7.7
Control (2003)
Control (2003)

Control (2003)

Komedi Krim Thriller  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Control (2003)
HD
IMDb: 7.7
105 min

Një tregim për një të ri të çuditshëm, Bulçu; inspektorët në ekipin e tij, të gjithë pa përjashtim karaktere të këndshëm; një ekip rivalësh të inspektimit të biletave dhe gara…

Country: