"T.I."
HD Monster Hunter (2020) 2020 5.3
Monster Hunter (2020)
Monster Hunter (2020)

Monster Hunter (2020)

Aksion Aventurë Fantazi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Monster Hunter (2020)
HD
IMDb: 5.3
N/A

Kur nënkoloneli Artemis dhe ushtarët e saj besnikë transportohen në një botë të re, ata përfshihen në një betejë të dëshpëruar për mbijetesë kundër disa përbindeshave të lig me fuqi…

Country: , , ,
HD Sleepless (2017) 2017 5.6
Sleepless (2017)
Sleepless (2017)

Sleepless (2017)

Aksion Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Sleepless (2017)
HD
IMDb: 5.6
95 min

Një polic përzihet me kriminelët e gabuar dhe ata i rrëmbejnë djalin. Ai shkon në një disko për ta shpëtuar. Shumë lidhje të fshehta dalin dhe zbulohen më pas.

Country:
HD Identity Thief (2013) 2013 5.7
Identity Thief (2013)
Identity Thief (2013)

Identity Thief (2013)

Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Identity Thief (2013)
HD
IMDb: 5.7
111 min

Biznesmeni i sjellshëm dhe i butë Sendi Paterson udhëton nga Denveri në Florida për t’u përballur me një grua që në dukje duket naive, por ka vjedhur identitetin e Sendit.

Country:
Genre: Komedi, Krim
Takers (2010)
HD
IMDb: 6.2
107 min

TAKERS, i drejtuar nga John Luessenhop, rrotullohet rreth një grupi famëkeq kriminelësh (Idris Elba, Paul Walker, T.I., Chris Brown, Hayden Christensen dhe Michael Ealy) të cilët vazhdojnë t’ia prishin planet…

Country:
HD Krystal (2017) 2017 5.4
Krystal (2017)
Krystal (2017)

Krystal (2017)

Dramë Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Krystal (2017)
HD
IMDb: 5.4
90 min

Krystal është një dramë-komedi për një djalosh që nuk ka pirë kurrë alkool në jetën e tij. Kur takon gruan e ëndrrave të tij, një ish- prostitutë- striptiste -të droguar…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Ant-Man and the Wasp (2018) 2018 7.1
Ant-Man and the Wasp (2018)
Ant-Man and the Wasp (2018)

Ant-Man and the Wasp (2018)

Aksion Aventurë Komedi Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Ant-Man and the Wasp (2018)
HD
IMDb: 7.1
118 min

Ndërkohë që Skot Lang përpiqet të gjej balancën midis të qenit një baba dhe një superhero, Houp Van Dajn dhe Doktor Hank Pim sjellin një mision urgjent, në të cilin…

Country:
HD Get Hard (2015) 2015 6.0
Get Hard (2015)
Get Hard (2015)

Get Hard (2015)

Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Get Hard (2015)
HD
IMDb: 6.0
100 min

Kur milioneri Xhejms King akuzohet për vjedhje dhe mashtrim do t’i duhet të kërkojë ndihmë nga një larës makinash që ta bëjë një tip të ashpër për të përballuar jetën…

Country:
Genre: Komedi