"T.J. Cross"
HD Gone in Sixty Seconds (2000) 2000 6.5
Gone in Sixty Seconds (2000)
Gone in Sixty Seconds (2000)

Gone in Sixty Seconds (2000)

Aksion Krim Thriller  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Gone in Sixty Seconds (2000)
HD
IMDb: 6.5
118 min

Një hajdut mjeshtër për vjedhjen e makinave duhet t’i kthehet industrisë dhe të vjedhë me ekipin e tij 50 makina brenda një nate për të shpëtuar të vëllanë.

Country: