"T. J. Miller"
Deadpool 2 (2018)
HD
IMDb: 7.7
119 min

Pasi i mbijetoi një sulmi pothuajse vdekjeprurës, Wade Wilson, i shpërfytyruar, përpiqet të realizojë ëndrrën e tij për të qenë banakieri më i pashëm në Mayberry, teksa gjithashtu po mëson…

Country:
Underwater (2020)
HD
IMDb: 5.8
95 min

Një grup kërkuesish oqeanikë, të cilët punojnë për një kompani gërmimi në thellësi të detit, përpiqen të shpëtojnë pasi një tërmet i mistershëm shkatërron kërkimet e tyre të thellësisë dhe…

Country:
HD Once Upon A Deadpool (2018) 2018 7.7
Once Upon A Deadpool (2018)
Once Upon A Deadpool (2018)

Once Upon A Deadpool (2018)

Aksion Aventurë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Once Upon A Deadpool (2018)
HD
IMDb: 7.7
119 min

Deadpooli takohet me Rasëllin, një mutant i zemëruar që jeton në jetimore. Kur Rasëlli bëhet objektivi i Kabllit (një ushtar që vjen nga e ardhmja), Deadpooli e kupton se do…

Country:
HD Ready Player One (2018) 2018 7.5
Ready Player One (2018)
Ready Player One (2018)

Ready Player One (2018)

Aventurë Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Ready Player One (2018)
HD
IMDb: 7.5
140 min

Kur krijuesi i një bote virtuale të quajtur Oaz vdes, ai sfidon të gjithë përdoruesit e Oazit për të gjetur vezën e tij të Pashkës. Ai që arrin të fitojë…

Country: ,
HD Office Christmas Party (2016) 2016 5.8
Office Christmas Party (2016)
Office Christmas Party (2016)

Office Christmas Party (2016)

Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Office Christmas Party (2016)
HD
IMDb: 5.8
105 min

Kur motra e tij, strikte, presidente e kompanisë, e kërcënon se do t’i mbyllë filialin, Klei organizon një festë madhështore Krishtlindjesh që të joshë një klient të madh dhe ta…

Country:
Genre: Komedi
HD Cloverfield (2008) 2008 7.0
Cloverfield (2008)
Cloverfield (2008)

Cloverfield (2008)

Aksion Sci-fi Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Cloverfield (2008)
HD
IMDb: 7.0
85 min

Një grup shokësh nisen në një mision shpëtimi në rrugët e Nju Jorkut gjatë një sulmi prej përbindëshave…

Country:
Big Hero 6 (2014)
HD
IMDb: 7.8
102 min

Eksperti i Robotikës Hiro Hamada mëson se si ta përmirësojë zanatin e tij duke i falënderuar vëllait të tij dhe miqëve të tyre. Kur disa ndodhi të papritura i fusin…

Country: