"T.J. Storm"
HD Betrayed (2018) 2018 5.4
Betrayed (2018)
Betrayed (2018)

Betrayed (2018)

Aksion Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Betrayed (2018)
HD
IMDb: 5.4
98 min

Duke u përpjekur të kontrollojë qytetin, kryetari i bashkisë i hap derën Mafies Ruse.Shumë shpejt ai kupton që ata nuk kanë të ndjekur rregullat e tij.Për të zgjidhur problemin ai…

Country:
HD Moving Parts (2017) 2017 4.3
Moving Parts (2017)
Moving Parts (2017)

Moving Parts (2017)

Aksion Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Moving Parts (2017)
HD
IMDb: 4.3
106 min

Dy çifte shumë të kundërt janë tërhequr në botën e krimit të organizuar dhe nuk do shumë kohë që të kuptohet se asgjë dhe askush nuk është ashtu si duket.

Country:
Genre: Aksion, Dramë